Kupując w sklepie internetowym Finalsale.pl masz możliwość odstąpienia od umowy (zwrotu) towaru zgodnie z obowiązującymi przepisami. W celu usprawnienia tego procesu zalecamy następujący scenariusz działania:

ZWROT

Zakupione produkty można zwrócić w terminie do 14 dni od daty doręczenia przesyłki.

1) Wypełnij formularz ODSTĄPIENIA OD UMOWY — możesz go pobrać TUTAJ

2) Odeślij zwracany towar wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem na adres
Magazyn Finalsale.pl

ul. Hutnicza 5

81-061 Gdynia

z dopiskiem „ZWROT Finalsale”.

3) Poinformuj nas o fakcie zwrotu na adres e-mail kontakt@finalsale.pl
 

WYMIANA

W sklepie Finalsale.pl wymiana towaru polega na dokonaniu zwrotu wybranego produktu i złożeniu oddzielnego zamówienia. Jeżeli okaże się, że produkt, który został przez Ciebie kupiony, jest np. za duży i jesteś zainteresowany zamówieniem innego rozmiaru, skorzystaj z procedury zwrotu, a produkt w innym rozmiarze zamów w oddzielnym zamówieniu.

Ważne! Nie ma możliwości wymiany towaru w obrębie jednej transakcji, a przy zamówieniu nowego produktu, należy dokonać oddzielnej płatności.
 
KIEDY OTRZYMAM ZWROT KWOTY ?
Po zatwierdzeniu zwrotu otrzymasz wiadomość e-mail potwierdzającą zatwierdzenie kwoty z informacją, że kwota zostanie wpłacona w najbliższych dniach. Zwrot środków przekazywany jest maksymalnie w ciągu 14 dni roboczych od daty odebrania przesyłki zwrotnej.
Czas zwrotu na kartę kredytową zależy zawsze od Twojego banku


1) W przypadku reklamacji skontaktuj się z nami poprzez adres mailowy kontakt@finalsale.pl, celem ustalenia sposobu doręczenia towaru do magazynu. W celu uniknięcia nieporozumień prosimy o niewysyłanie przesyłek przed ustaleniem formy transportu z obsługą sklepu.

2) Do paczki z reklamacją dołącz wypełniony i podpisany formularz reklamacji — możesz go pobrać TUTAJ.

3) Odeślij tylko reklamowany towar na adres z dopiskiem „REKLAMACJA Finalsale”.